Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Ізюмі затримали охоронця окупантської поліції

Скрін: Відео
Чоловік працював на росіян за пайки та отримаував зарплатню рублями.

До обовʼязків колаборанта входило слідкування за тим, щоб не били вікна та не займалися мародерством. 

В Ізюмі затримали колаборанта — місцевого мешканця Дениса Резніченка. За словами чоловіка, наприкінці червня він став "сторожем" відділу поліції в Ізюмі.  

"Йому навіть видали посвідчення — "удостоверение патрульно-постовой службы". Цікаво, що окупаційна влада платила своїм співробітникам не грошима, а гуманітарними пайками. І тільки після того, як цей чоловік звільнився — йому почали давати російські рублі", — пояснив головний слідчий Харківщини Сергій Болвінов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція в Ізюмі шукає колаборантів та інформаторів ворога

Колаборант зізнався, що посаду обійняв добровільно. Він розповів, що окупанти рідко видавали гуманітарну допомогу в Ізюмі, а "робота" дозволила йому отримувати продуктові пайки наприкінці кожного тижня.  

"Як звільнився, дали 25 000 російський рублів. Я так зрозумів, за те, що я охороняв. Безпосередній керівник дав 40 000 російських рублів", — повідомив Денис Резніченко.  

Болвінов уточнив, що слідчі дії продовжуються, збирається інформація та докази для правосуддя. Добровільне зайняття громадянином України посади в незаконних органах — караються позбавленням волі строком від дванадцяти до п’ятнадцяти років.

Нагадаємо, підозрюваним став призначений окупантами "начальник дільничих" з Ізюму

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.