Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Ізюмі написали перші 50 заяв про евакуацію на зиму

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Заяви подають на евакуацію всієї родини.

Евакуація з Ізюма проходитиме організовано та безкоштовно.

Близько 50 заяв про евакуацію на зиму від жителів міста Ізюм в Харківській області отримала Ізюмська міська рада. Про це пише "Думка" з посиланням на начальника управління молоді та спорту Ізюмської міської ради Максима Стрельника.

"Люди пишуть одразу на всю сім'ю. Уже близько 50 осіб подали заявку на те, щоб евакуюватися з міста на зимовий період. Як тільки міська критична інфраструктура буде відновлена, буде працювати світло, вода, газ, опалення, то люди будуть повертатися в місто, щоб відновлювати нормальну життєдіяльність у громаді", — сказав Стрельник.

Серед охочих евакуюватися є чоловіки, жінки, діти, люди похилого віку, люди з інвалідністю. Ізюмська міська рада вирішує питання щодо організації переїзду та розселення людей.

Як писав KHARKIV Today, через значне руйнування житлових будинків в Ізюмі та настання холодної пори року, невдовзі з міста обіцяють провести безкоштовну евакуацію всіх охочих. Розселяти людей планують у Харківській, Полтавській та інших областях України.

Для евакуації з Ізюма необхідно подати письмову заяву на імʼя міського голови Валерія Марченка. Заяви приймають за адресою: вулиця Васильківського, 4, з понеділка по пʼятницю з 09:00 до 15:00. При собі потрібно мати паспорт громадянина України. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.