Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Улітку у Харківській області відкриють міст

Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області
Міст був зруйнований через війну.

У Харківській області продовжують відновлювати міст, важливий для перевезення гуманітарних вантажів.

Міст розташований у Чугуївському районі. З нього демонтувати зруйновані будови й опори, влаштували нові опори, прогонові будови та монолітну залізобетонну плиту, зробили гідроізоляцію та водовідвід, уклали асфальтобетон і поставили огородження. Зараз улаштовують підходи до мосту. Відкрити міст планують улітку. Про це повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові реставрують міст закоханих

"Влітку 2024 року планується повноцінне відновлення руху транспорту ще на одному зі шляхопроводів у Чугуївському районі Харківської області, — розповіли у Службі. — Тривають роботи з влаштування підходів до споруди. Цей міст, наголошують фахівці, має велике стратегічне значення і його повноцінна експлуатація дозволить пришвидшити рух гуманітарних вантажів та маршрути госпітальєрів".

Наразі у Харківській області відновлюють 19 мостів. Однак роботу ще на кількох зруйнованих мостах розпочати досі не можуть, оскільки вони знаходяться на територіях, які постійно обстрілюють, близько до кордону або лінії зіткнення.

Як писав KHARKIV Today, у Балаклійській громаді (Ізюмський район) почали відновлювати міст, зруйнований у 2022 році. Поряд із ним була встановлена тимчасова переправа. На початку березня стартували відновлювальні роботи. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.