Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Укрзалізниця" запрошує на роботу любителів подорожей

Фото: "Укрзалізниця" 
Обіцяють можливість кар'єрного зростання.

Пропонують роботу на потягах "Інтерсіті" та "Інтерсіті+".

Конкурс на посаду стюарда швидкісних потягів "Інтерсіті" та "Інтерсіті+" оголосила "Укрзалізниця". Запрошують на роботу тих, хто захоплюється подорожами, мріє працювати на залізниці та спілкуватися з цікавими людьми.

Стюардам обіцяють:

  • гідну заробітну плату;
  • повний соціальний пакет; медичне страхування;
  • офіційне працевлаштування;
  • комфортні умови праці на новому рухомому складі;
  • можливість кар'єрного росту.

У кандидатів має бути приємний зовнішній вигляд, медична відповідність, знання державної мови, базовий рівень знань іноземних мов, професійна відповідність (знання правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України), психологічна стійкість та професійно-технічна освіта (наявність диплому та свідоцтва провідника пасажирських вагонів).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оборонному заводу у Харківській області потрібний директор

Їм потрібно пройти триетапний відбір: співбесіда, психологічне тестування та медкомісію. Усі три етапи можуть провести як у різні дати, так і в один день. На першому етапі запропонують відповісти на запитання. За результатами співбесіди відбудеться перший відбір тих, хто проходитиме другий етап — психологічне тестування. Його проведуть з кожним із кандидатів на посаду індивідуально. Висновки тестування подадуть на розгляд комісії.

Конкурс відбудеться о 10:00 1 лютого на вулиці Привокзальній, 3 у Києві. Завантажити анкету для участі у конкурсному відборі можна тут. Щоб взяти участь у конкурсі, просять надіслати резюме або анкету на електронну адресу ursc_secretary@uz.gov.ua або Kadr.ursc@uz.gov.ua. З питань можна дзвонити за телефоном (044) 406-95-97.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителів Харківської області запрошують на роботу до музею

Нагадаємо, курсуючий через Харків потяг став найпопулярнішим у свята

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.