Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Укрпошта" підвищує тарифи на доставку

Відділення "Укрпошти" на Героїв Харкова. Фото: Харківська міська рада
Підвищення тарифів пов'язано зі збільшенням логістичних витрат.

За звичайну доставку по Україні посилки вагою до кілограма доведеться сплатити 35 гривень (раніше 31 гривня), вартість експрес-доставки складатиме 45 гривень (раніше — 39 гривень).

З 1 липня тарифи на послуги "Укрпошти Стандарт" підвищуються в середньому в межах України на 14% та в межах області — на 13%. Про це повідомили на офіційному сайті компанії "Укрпошта".

"Перегляд тарифів викликаний передусім збільшенням логістичних витрат на доставку. Проте навіть після перегляду вартості тарифи Укрпошти залишають нижчими порівняно з конкурентами. Для прикладу, відправлення вагою до 1 кілограму в межах України, яке раніше коштувало 31 гривню, після перегляду тарифів буде коштувати 35 гривень, а доставка посилки вагою до 15 кілограмів – 75 гривень порівняно з 65 гривнями до перегляду тарифів", — пояснили у компанії.

Зміни будуть стосуватися і послуги "Укрпошта Експрес". Тут підвищення складе в середньому 14% для пересилання в межах області та 16% — у межах України. Тобто, якщо раніше посилка до 1 кілограма по Україні коштувала 39 гривень, то з 1 липня необхідно буде сплатити 45 гривень.

Вартість послуги "Документи" зросте на 14%. Тарифи на міжнародні відправлення залишаться незмінними.

Крім тарифів, зміни внесли у доставку крупногабаритних відправлень. З 1 липня "Укрпоштою" можна буде пересилати велосипеди, автомобільні бампери, пуфи. У Харкові прийом і видача крупногабаритних відправлень буде здійснюватися у відділенні за адресою — майдан Привокзальний, 2 (з 8:00 до 18:00 з понеділка по неділю). Відділення в інших регіонах можна знайти за посилання тут.

"Крупногабаритним вважається відправлення фактичною вагою до 30 кілограмів, довжиною найбільшої сторони від 0,7 метра до 2 метрів та сумою всіх сторін (висота + довжина + ширина) до 3,5 метра", — пояснили в "Укрпошті".

Як зазначили у компанії, "Укрпошта" повернулася до довоєнного графіку роботи у більшості регіонів, виключення складають тимчасово окуповані території Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей. 

У деяких звільнених населених пунктах відділення "Укрпошти" працюють за скороченим графіком, оскільки туди повернулася лише частина жителів.

Нагадаємо, 16 червня у Харкові відкрили нове відділення поштового зв'язку "Укрпошта" — на проспекті Героїв Харкова, 91. У новому відділенні можна отримати понад 50 послуг, надіслати листівку українським захисникам і придбати марку з російським військовим кораблем.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.