Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Українська армія звільнила ще два села на Харківщині

Звільнені села у Борівській громаді.

У селах замайорів український прапор.

4 жовтня Збройні сили України звільнили села Богуславка та Борівська Андріївка. Про це повідомили у Борівській селищній раді.

"04.10.2022 — Богуславка зустріла визволителів! Слава Україні! Героям слава!", — написали в офіційному Telegram-каналі Борівської селищної ради.

У наступному записі Борівська селищна рада повідомила про звільнення Борівської Андріївки. На відео, яке записує український військовий, чоловік установлює на будівлю в селі український прапор, біля будівлі зібралося кілька місцевих жителів.

Крім того, у соцмережах опублікували відео зі звільненої Богуславки. У цьому селі також установили український прапор. Під час його встановлення місцеві жителі разом з українськими захисниками співають гімн України та виголошують: "Слава Україні!", "Героям Слава!", "Смерть ворогам!", "Україна — понад усе!"

Богуславка та Борівська Андріївка знаходяться на північ від Борової. Звідти недалеко до адміністративного кордону Харківської та Луганської областей.

Як писав KHARKIV Today, 3 жовтня у Борівській селищній раді повідомили про те, що Збройні сили України звільнили Борову і більшу частину Борівської громади. Раніше були звільнені населені пункти Борівської громади на правому березі річки Оскіл. Окупанти боялися наступу українських військових та підривали мости. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.