Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У звільненому Ізюмі відновили газопостачання

Фото: Олег Синєгубов
Роботи з відновлення газопостачання тривають.

Газ отримали перші 500 родин.

14 жовтня у деокупованому місті Ізюм Харківської області відновили газопостачання. В Ізюмському районі газ отримали 900 домоволодінь. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Перші 500 родин міста уже мають в оселях газ. Крім того, відновлюється газопостачання 15 сіл Ізюмщини. Там підключено до газу уже близько 900 домоволодінь. Також тривають роботи і у селах Балаклійщини", — розповів Олег Синєгубов.

Крім того, газовики провели пусконалагоджувальні роботи для відновлення газопостачання у селах Грушівка, Благодатівка, Нечволодівка та Московка Куп'янського району. Відновлюють газ у селищі Волохів Яр Чугуївського району.

Усього за добу газ отримали понад 3000 будинків в Ізюмському, Куп'янському, Чугуївському та Харківському районах.

Як розповів координатор програми "Велике будівництво" Юрій Голік, в Ізюмі та біля нього декілька дорожніх компаній наразі ремонтують дороги. В місті працює "Укрпошта", хлібокомбінат, волонтери відновлюють будівлі.

"Порівняно з трьома тижнями раніше картина зовсім інша. Місто вичищається. Набагато більше людей. Діти на вулицях. Не втрималися і навантажили пацаньонка шоколадками та цукерками. Хоча той просив у Олега шеврон. Багато зруйнованих будівель. Все буде відбудовано та відновлено", — розповів Голік.

Нагадаємо, 13 жовтня в Ізюмі відновили електропостачання. Світло отримали 10 000 жителів. Підключення електрики триватиме до кінця місяця.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.