Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У захопленій громаді Харківської області росіяни зруйнували і пограбували школи

Фото: Боровской поссовет
Будівля опорної школи ОТГ зруйнована.

Окупанти продовжують мародерство на харківській землі.

У окупованій Борівській громаді російські загарбники повністю зруйнували дві школи. Інші освітні заклади частково пошкоджені та пограбовані всередині. Про це 27 квітня повідомили у Борівській селищній раді.

Першою у березні було повністю зруйновано Гороховатську школу, у яку потрапив снаряд.
У квітні під час окупації росіяни знищили школу в Ізюмському. Частково зруйнована під час обстрілу школа у селі Піски-Радьківські. Тут вибито вікна, є вибоїни ув стінах, відбито кут будівлі з боку тиру. Постраждав також новий спортивний майданчик, збудований лише минулого року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Замість ЗНО. Як буде виглядати тест для випускників шкіл

"Опорна школа громади Борівська ЗОШ №1 вціліла зовні, але у дворі школи велика яма від снаряда, розкидані шматки шиферу, металу, будівельне сміття. З одного боку будівлі пошкоджено вікна, вибито всі двері. Навколо школи валяються папери, малюнки та фотоархіви школярів. Приміщення школи розграбовані, розбиті класи, розбито все майно, знищено шкільні меблі та обладнання. "Тут повний безлад та хаос, все зруйновано та осквернено", — зазначають місцеві жителі, які потрапили до помешкань", — розповіли у Борівській селищній раді.

Фото: Боровской поссовет
Фото: Борівська селищна рада

Російським військовим від початку окупації Борівської громади (з 13 квітня) допомагали місцеві мародери. Інформації щодо пошкодження комунікацій немає.

"За оцінками фахівців, будівля головної школи Борівської громади для навчання непридатна і потребує масштабного ремонту. Інформація про стан інших навчальних закладів уточнюється", — пояснили місцеві чиновники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни вивели частину військової техніки з Борівської громади

Фото: Боровской поссовет
Фото: Борівська селищна рада
Фото: Боровской поссовет
Фото: Борівська селищна рада
Фото: Боровской поссовет
Фото: Борівська селищна рада

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.