Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У яслах-садку Харківської області зафіксували ще один випадок отруєння

Дітей госпіталізували.

На 30 грудня зафіксовано шість випадків інфекційних захворювань серед дітей Новопокровського дитсадка.

Ще одну дитину з Новопокровського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Новопокровської селищної ради Чугуївського району госпіталізували до Харківської обласної дитячої інфекційної лікарні. Про це повідомили у Харківському обласному центрі контролю і профілактики хвороб.

"За інформацією закладів охорони здоров'я, станом на 30.12.2021 стан усіх дітей задовільний, вони одержують відповідне лікування", — зазначили у Центрі.

Під час епідрозслідування встановили, що 21 грудня у ясельній групі "Карапуз" святкували Новий рік. Проте персонал і батьки заявляють, що готових продуктів, які принесли батьки, діти не вживали. Крім того, отруєння не пов'язують із харчуванням у дитячому садку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові знайшли підпільний дитячий садок-двійник

"Батьки не пов'язують виникнення захворювань із вживанням харчових продуктів у закладах. Медичними співробітниками організовано щоденне медичне спостереження і проведено огляд та лабораторне обстеження контактних дітей. Нових хворих не виявлено", — пояснили у Центрі контролю.

Як писав KHARKIV Today, з 24 до 28 грудня зареєстрували п'ять випадків інфекційних захворювань серед дітей Новопокровського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Новопокровської селищної ради Чугуївського району. Усіх дітей госпіталізували до лікарні. У однієї дитини діагностували гастроентероколіт, у чотирьох — гастроентероколіт, COVID-19.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.