Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У водоймі неподалік Харкова знайшли тіло потопельника

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Чоловік купався у ставку в Мерефі.

Із початку року у водоймах Харківщини знайшли тіла 52 потопельників.

13 серпня у водоймі в місті Мерефа (Харківський район) потонув 34-річний чоловік. Уранці наступного дня рятувальники мали виїхати на місце для пошуків тіла потопельника, однак місцеві мешканці його вже знайшли. Про це повідомив речник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області Євген Василенко.

"Було прийнято рішення про пошуки тіла загиблого безпосередньо сьогодні зранку. Але від місцевих надійшло повідомлення, що тіло загиблого чоловіка вранці сьогодні вже було знайдено", — розповів Василенко.

За минулий тиждень у водоймах регіону потонули чотири людини. Так, 7 серпня у Лозовеньківському водосховищі виявили тіло чоловіка, наступного дня співробітники ДСНС дістали потопельника з річки Харків. 10 серпня у Чистоводівці (Ізюмщина) потонула 41-річна жінка.

Загалом із початку 2023 року у водоймах Харківської області виявили тіла 52 людей, зокрема двох дітей. Слідчі встановили, що 18 людей потонули, у дев'яти випадках смерть людей не пов'язана з утопленням і по 25 випадках слідство ще триває.

Як писав KHARKIV Today, 5 серпня у ставку в селищі Старовірівка Красноградського району потонув 37-річний чоловік. Водолази шукали тіло чоловіка три години.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.