Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У "Укроборонпромі" розповіли, чого чекають від нового гендиректора заводу Малишева

Олег Винник. Фото: ХОГА
У "Укроборонпромі" вважають, що Олег Винник є ефективним кризовим менеджером.

Керівнику оборонного заводу поставили завдання завантажити підприємство замовленнями та підвищити середню зарплату.

Новим директором державного підприємства “Завод імені В.О. Малишева”, який входить до складу державного концерну "Укроборонпром", став Олег Винник. Його обрав номінаційний комітет, представлений топ-керівництвом концерну, представниками посольств Франції та США, громадських антикорупційних організацій — Незалежною антикорупційною комісією та StateWatch, а також Мінстратегпрому як політикотворця у галузі оборонно-промислового комплексу. Практику призначення директорів оборонних підприємств через номінаційний комітет в "Укроборонпромі" обіцяють застосовувати й надалі. Про це повідомили на сайті державного концерну.

Там уточнили, чи Олег Винник пройшов шлях від майстра складально-зварювальної ділянки ВАТ "Азовмаш" до директора АТ "Дніпроважмаш". Зокрема, упродовж другої половини 2018 року – першої половини 2019 року, нинішній керівник заводу ім. Малишева очолював АТ "Дніпроважмаш", що спеціалізується на виробництві металопрокатного та металургійного обладнання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БТРи, розроблені у Харкові, проїхали столицею Перу

"Олегу Виннику вдалося перетворити збиткове підприємство на прибуткове: 19 мільйонів гривень збитків за перше півріччя 2018 року проти 25 мільйонів гривень прибутку на кінець другого півріччя 2018 року. Тоді обсяги виробництва продукції зросли більш ніж удвічі, завод перейшов на п'ятиденний робочий день на дві зміни, заробітну плату колективу підвищили майже вдвічі та додатково найняли 300 нових співробітників", — розповіли в "Укроборонпромі".

З червня 2015 року до серпня 2016 року Олег Винник виконував обов'язки голови правління ПрАТ "Запорізький електровозоремонтний завод", перемігши у відкритому конкурсі Міністерства інфраструктури.

"Під керівництвом Винника завод збільшив обсяги ремонтів електровозів у сім разів, а лінійної продукції — у десять разів. Підприємство перейшло на закупівлю через систему Prozorro, погасило заборгованість із зарплати майже 10 мільйонів гривень, запровадило енергозберігаючі заходи — економія в опалювальний сезон досягала 16 мільйонів гривень", — повідомили у державному концерні.

З лютого 2011 року до грудня 2013 року нинішній керівник заводу ім. Малишева очолював Дніпровський автобусний завод, 2010 року був головою правління ЗАТ "Горлівський авторемонтний завод".

У "Укроборонпромі" вважають, що Олег Винник зарекомендував себе ефективним кризовим менеджером. Перед ним поставили низку завдань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківське авіапідприємство отримало замовлення на техобслуговування літака Ан-74

"Серед середньострокових завдань, що ставляться концерном Виннику, зокрема, такі: завантаження підприємства замовленнями для внутрішнього ринку; оптимізація структури підприємства та підвищення рівня середньої заробітної плати; налагодження взаємовідносин зі спецекспортерами; налагодження системи планування виробництва, що виключить можливість невиконання контрактних зобов'язань підприємства; зменшення кредиторської заборгованості та налагодження прозорої роботи з постачальниками; оптимізація оборотного капіталу підприємства; реалізація зайвого майна; підвищення якості продукції", — пояснили в державному концерні.

Нагадаємо, 1 жовтня державний концерн "Укроборонпром" оголосив відбір кандидатів на посаду гендиректора заводу ім. Малишева. 13 жовтня Василь Крилас звільнився з посади  керівника оборонного підприємства. Новим гендиректором заводу ім. Малишева став Олег Винник.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.