Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У центрі Харкова прибрали мапу Росії

Фото: "Деколонізація. Україна"
Карта залишалась неподалік будівлі колишнього консульства РФ.

Російська мапа провисіла у Харкові 530 днів повномасштабної війни.

Біля будівлі колишнього генерального консульства Російської федерації на вулиці Максиміліанівській, 22 демонтували мапу Росії. Відповідне фото опублікували у Telegram-каналі "Деколонізація. Україна".

Ще у травні активісти проєкту "Деколонізація. Україна" зверталися з вимогою демонтувати цю мапу. Звернення надсилали до Харківської міської ради.

з
Місце, де раніше була розміщена російська мапа. Фото: "Деколонізація. Україна"

Нагадаємо,14 лютого 2022 року генеральне консульство Російської Федерації почали охороняти у посиленому режимі нацгвардійці. 21 лютого у генконсульстві Росії у Харкові проінформували про тимчасове призупинення запису на прийом електронною поштою, причиною назвали несприятливу епідеміологічну обстановку.

За день до повномасштабного вторгнення Росії в Україну, 23 лютого 2022 року, російське консульство у Харкові було зачинене. По периметру так само чергував загін Нацгвардії. Один із нацгвардійців розповів, що у генконсульстві — вихідний, як і у Росії, й начебто 24 лютого воно мало відкритися.

Громадська організація "Світанок" залишила тоді під стінами генконсульства Росії жалобний букет і табличку "Идите домой — водки нет!". Активісти пояснили, що таким чином хотіли показати: окупантам у Харкові не місце.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.