Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У центрі Харкова продають будівлю російського банку

Майдан Павлівський, 10, "Промінвестбанк". Фото: streets-kharkiv.info
Лоти виставив Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Дві будівлі банку, який ліквідовується, спробують продати вдруге.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб опублікував оголошення в системі "ProZorro.Продажі" щодо продажу в Харкові двох будівель колишнього "Промінвестбанку". Про це пише Харківський антикорупційний центр.

Колишню будівлю банку на майдані Павлівському, 10 у центрі Харкова продають за 42 мільйони гривень. Площа будівлі складає 4000,1 квадратного метра. В описі до лоту йдеться , що окрім нежитлової будівлі, на аукціон виставлений вуличний банкомат NCR Self Serv 26, який належить АТ "Банк Січ".

Будинок на майдані Павлівському, 10 - це пам'ятка архітектури місцевого значення, спроектований архітекторами Миколою Васильєвим та Олександром Ржепішевським у період між 1910 і 1913 роками. На нижніх поверхах тут колись розташовувався Купецький банк, на середніх — конторські приміщення, на верхніх поверхах був облаштований готель "Асторія". Це була одна з перших будівель у місті, яка мала монолітний каркас із залізобетону. Власниками готелю були брати Астори.

б
"ProZorro.Продажі"

Колишнє приміщення банку по вулиці Молочній, 3 ФГВФО хоче продати за 27 мільйонів гривень.  

Обидва аукціони призначені на п'ятницю 12 травня. Будівлі намагатимуться продати вдруге. Перші аукціони з продажу будівель на майдані Павлівському, 10 та вулиці Молочній, 3 мали відбутися у квітні, однак учасники аукціонів не з'явилися. Після цього вартість будівель зменшили на 10%.

Нагадаємо, у лютому 2022 року ліцензію у банку відкликав Національний банк України, оскільки "Промінвестбанк" належав структурам, які контролювали росіяни.

б
"Промінвестбанк" на Молочній. Фото: ХАЦ

Як писав KHARKIV Today, майно "Мегабанку" у центрі Харкова заарештували і передадуть у державне управління. Суд задовольнив клопотання прокуратури щодо визначення порядку зберігання речових доказів — нерухомості по вулиці Сумській у Харкові вартістю майже 144 мільйони гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.