Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У центрі Харкова поліцейські упіймали Кексика

Скрін: Патрульна поліція Харківської області
На майдані Павлівському загубився собака.

Наляканий Кексик бігав проїжджою частиною.

17 квітня на майдані Павлівському патрульні побачили собаку, який вибіг на проїжджу частину. Він був наляканий і міг потрапити під колеса машин. Поліцейські наздогнали та упіймали собаку. Про це повідомили у Патрульній поліції Харківської області.

"Патрульні негайно увімкнули червоні та сині проблискові маячки, аби привернути увагу водіїв та зупинити рух. Декілька хвилин знадобилось правоохоронцям, аби наздогнати розгубленого песика", — розповіли в поліції.

Після цього патрульні забрали собаку в автівку й поїхали шукати його хазяїв. Біля скверу "Стрілка" вони побачили дівчину із двома собаками, яка вигукувала кличку "Кексик". Патрульні з'ясували, що саме вона є хазяйкою собаки-утікача. Песика віддали дівчині.

"Сергій Чушенко, Тетяна Бикова та Сергій Величко посадили малого до патрульного авто та поїхали шукати його власника. Через деякий час неподалік міського скверу "Стрілка" патрульні помітили жінку з двома собаками, яка швидко кудись йшла, вигукуючи: "Кексику". Сумнівів не було, адже Кексик радісно впізнав свою власницю та чотирилапих друзів. Втікача передали власниці. Схвильована жінка щиро подякувала поліцейським за їхню небайдужість", — зазначили у поліції.

Як писав KHARKIV Today, у лютому патрульні ловили в Харкові коня. Уздовж Карачівського шосе на Холодній горі бігав кінь Бельгія.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.