Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У три селища в районі Об'їзної дороги повернули водопостачання

Ілюстративне фото: КП "Харківводоканал"
Трубопровід було пошкоджено через обстріл.

У повному обсязі воду подають у П'ятихатках. Частина будинків у селищах Флоринка та Родичі — на зниженому тиску.

У селищах П'ятихатки, Флоринка та Родичі, що знаходяться в районі Об'їзної дороги Харкова, після чергового обстрілу відновили водопостачання. Про це повідомили у комунальному підприємстві "Харківводоканал".

Як розповів заступник директора з виробництва комплексу "Харківводопостачання" КП "Харківводоканал" Микола Завада, для відновлення пошкоджених обстрілами об'єктів потрібно проводити капітальний ремонт, але поки що бойові дії тривають, у районі П'ятихаток, Флоринки та Родичів зробити це неможливо. Тож вирішили перепідключити мережі.

До заміни найбільш постраждалої ділянки трубопроводу в районі Об'їзної дороги Харкова розпочали 6 червня. Проте окупанти обстріляли ремонтну бригаду, внаслідок обстрілу постраждалих не було — працівники встигли залишити небезпечну зону. Вибухами знову було пошкоджено комунікації. Коли обстріл припинився, бригада вирушила на місце та змогла відремонтувати пориви.

"Одразу після закінчення канонади аварійники провели ревізію на ділянках мереж, що постраждали від снарядів, усунули пориви та відновили водопостачання. На сьогодні вода подається у повному обсязі, на зниженому тиску лише частина будинків у селищах Флоринка та Родичі", — пояснив Микола Завада.

За його словами, до закінчення війни зробити перекладку зовнішніх магістральних трубопроводів та провести капремонт на об'єктах водопостачання тут не зможуть.

Як писав KHARKIV Today, через обстріл 8 червня у селищі Печеніги немає води. Окупанти перебили центральну магістраль водопостачання.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.