Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У трьох районах Харкова більш ніж на добу відключать воду

Відключення заплановане на середу.

Співробітники "Харківводоканалу" проведуть планово-попереджувальний ремонт водопровідних мереж для підготовки їх до роботи в осінньо-зимовий період.

З 8:00 22 вересня до 12:00 23 вересня у частині трьох районів Харкова відключать холодну воду. Про це повідомили у комунальному підприємстві "Харківводоканал".

Без холодної води залишаться жителі:

  • частини Індустріального району, обмеженої вулицею Свистуна, залізничним полотном, вулицею П'ятихатською, Луї Пастера, провулком 1-м, вулицями Зеленодільською, Василя Клочкова, Дністровською, селищами Ново-Західний і Затишшя;
  • частини Немишлянського району, обмеженої вулицею Свистуна, залізничним полотном, провулком Єнакіївським, вулицею Єнакіївською, проїздом Велозаводським, вулицями Високогірною, Ясеневою, проспектом Тракторобудівників, Московським проспектом, вулицею Харківських Дивізій і селищем Ново-Західним;
  • частини Слобідського району, обмеженої вулицею Танкопія, проспектами Петра Григоренка, Героїв Сталінграда, вулицями Ньютона, Садовопарковою, Харківських Дивізій до вулиці Танкопія.

Адреса:

водаводаводаводаводаводаводаводаводаводаводаводаводаводаводаводаводаводаводавода

Як писав KHARKIV Today, у частині Київського району Харкова гаряча вода відключена до 19 і 26 вересня. Це — шість будинків, один лікувальний заклад і два відомства, обмежені вулицями Матюшенка і Шевченка; один житловий будинок, обмежений вулицею Воробйова; сім житлових будинків і п'ять відомств, обмежені проспектом Московським, Харківською набережною, провулком Воробйова і в'їздом Бутівським.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.