Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У трьох населених пунктах Харківської області немає газу

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Газівники змінюють обладнання і проводять регламентні роботи.

Газопостачання у будинках відновлять наприкінці тижня.

22 червня у селі Михайлівка, селищі Слобожанське (Чугуївський район) та місті Балаклія відключено газопостачання. Про це повідомили у компанії "Харківгаз".

У Михайлівці сьогодні змінюють обладнання на газопроводі високого тиску газорозподільної станції "Гракове". Ремонтні роботи триватимуть до 25 червня. У цей час без газу залишаються мешканці будинків по вулицях Миру, Лиман та Дружби.

У селищі Слобожанське проводять регламентні роботи на ввідному та внутрішньому газопроводі багатоквартирного будинку по вулиці Лермонтова, 19. Газ у цьому будинку відключений до 24 червня.

У Балаклії виконують регламентні роботи по обстеженню і опресуванню ввідного і внутрішнього газопроводу багатоквартирного будинку по вулиці Жовтневій, 22. Газопостачання припинено у квартирах цього будинку до 25 червня.

У "Харківгазі" нагадали: газопостачання у будинках відновлять за умови наявності акта технічного обслуговування систем газопостачання та газового обліку, акта перевірки димових і вентиляційних каналів, присутності представника мешканців квартири, усунення власником будинку всіх порушень, якщо такі виявлять.

Як писав KHARKIV Today, 14 червня у Вовчанську відключили газ через ремонт газопроводу. Відновити подачу газу планують 25 червня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.