Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У трьох лісгоспах Харківської області висаджують дерева

Фото: Слобожанський лісовий офіс
У лісгоспах саджають сосни, дуби, берези і липи.

Території лісгоспів засмічені вибухонебезпечними предметами, безпечно працювати тільки у трьох лісгоспах.

У лісгоспах Полтавської та Харківської областей висадили мільйон сіянців дерев. Висадка дерев триває, проте її роблять лише там, де безпечно. На Харківщини ліс садять у Гутянському, Зміївському та Жовтневому лісгоспах. Найбільше дерев планують висадити у Жовтневому лісгоспі. Роботи не проводять на території Чугуєво-Бабчанського лісгоспу. Про це повідомили у Слобожанському лісовому офісі.

"Через мінну небезпеку та засмічення територій вибухонебезпечними предметами не всі лісництва Харківщини можуть провести посадкову кампанію. Зокрема, не висаджуватимемо ліс у Чугуєво-Бабчанському лісовому господарстві, — розповіли у Слобожанському лісовому офісі. — Висаджування лісу проводимо в усіх філіях Полтавської області та в трьох філіях Харківської області — Гутянській, Зміївській та Жовтневій. Найбільші обсяги робіт із садіння лісу будуть виконані в лісництвах філій "Жовтневе лісове господарство" та "Полтавське лісове господарство".

Співробітники лісгоспів саджають сіянці хвойних порід дерев — це сосна звичайна, листяних — дуб звичайний, береза, ясен і липа, а також додають кісточкові породи. Висадка триває здебільшого механізованим способом, проте у важкодоступних місцях дерева саджають вручну.

"Така схема садіння дасть можливість відійти від монокультур та у майбутньому виростити стійкі та здорові до хвороб та шкідників лісові насадження, — пояснили у Слобожанському лісовому офісі. — Кожна ділянка для висаджування сіянців проєктується відповідно до типу лісорослинних та ґрунтово-кліматичних умов".

Як писав KHARKIV Today, подружжя зі спільниками вирубало дерев у Харківській області на мільйон гривень. "Чорні" лісоруби "працювали" у двох лісництвах.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.