Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У транспорт — з сертифікатом: які обмеження готуються вводити у Харкові

Фото: KHARKIV Today.
Загалом йдеться про обмеження у транспорті.

У Харкові планують спиратися на досвід Львова.

Про введення додаткових обмежень розповіла заступниця Харківського міського голови з питань охорони здоров'я Світлана Горбунова-Рубан.

"Ми плануємо такі моменти. Вони будуть прийняті на засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій. Це, перш за все, стосуватиметься транспорту, де люди частіше стикаються один з одним, ніж в інших місцях", — повідомила чиновниця.

За словами Світлани Горбунової-Рубан, йдеться про перевезення пасажирів у транспорті тільки на сидячих місцях, а у годину пік — з COVID-сертифікатами.

"Ви знаєте, як у Львові, там тільки сидячі місця будуть займатися, бажано, щоб це були люди з сертифікатами на руках і з документами на руках. Там навіть вони виділили години з 06:00 до 09:00 і з 18:00 до 21:00, коли у міському транспорті можуть їздити тільки люди, на руках у яких є документи, про які я вам розповіла. Думаю, нам теж доведеться це робити. І у метрополітені теж треба буде збільшувати кількість потягів і зменшувати інтервал, щоб менше людей було в одному потязі.  Я думаю, що ці правила доведеться приймати, якщо не буде іншої ситуації", — розповіла віцемер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'ян просять повідомляти про лікарів, які продають підроблені COVID-сертифікати

Нагадаємо, за добу в Харківській області коронавірус підтвердили  у понад 1300 чоловік

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.