Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 червня, 2021 - 13:23

У торговому центрі на Пушкінській будуть гасити пожежу і шукати бомбу

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today 
Співробітники ДСНС проведуть навчання у ТРЦ "Нікольський".

Харків'ян просять не панікувати, побачивши пожежні машини біля "Нікольського". Співробітники ДСНС і ТРЦ будуть тренуватися реагувати на пожежу, отруйні речовини і бомбу.

10 червня з 5:00 до 8:00 у торгово-розважальному центрі "Нікольський" (вулиця Пушкінська, 2А) пройдуть протипожежні навчання. Про це повідомили у ТРЦ "Нікольський".

"Просимо не панікувати, якщо побачите спеціальні авто біля нашого торгово-розважального центру. Співробітники ТРЦ спільно з рятувальниками відпрацьовуватимуть дії оперативного реагування з метою підтримання належного рівня пожежної безпеки у ТРЦ "Нікольський", — сказано у повідомленні.

Як повідомив начальник сектора роботи із засобами масової інформації Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області Євген Василенко, під час навчань відпрацьовуватимуть три епізоди ліквідації надзвичайних ситуацій:

  • гасіння пожежі у "Нікольському" з проведенням рятувальних та евакуаційних заходів;
  • ліквідація надзвичайної ситуації, пов'язаної з наявністю у повітрі ТРЦ шкідливих і отруйних речовин;
  • виявлення та ідентифікація підозрілих предметів.

У "Нікольському" відзначили, що торговий центр обладнаний сучасними системами протипожежного захисту, зовнішніми пожежними гідрантами і вогнегасниками, і пообіцяли запустити відповідний відеоогляд про пожежну безпеку.

Навчання на графік роботи ТРЦ не вплине — відвідувачів прийматимуть з 10:00.

Як писав KHARKIV Today, ТРЦ "Нікольський" відкрився 21 травня. Через три дні в ньому сталася пожежа. На третьому поверсі загорілося будівельне сміття. З будівлі ТРЦ евакуювали близько 200 чоловік.

До цього у "Нікольському" шукали "вибухівку", очевидці публікували у соцмережах відео про дірявий дах у ТРЦ. Після відкриття "Нікольський" неодноразово "мінували".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.