Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У справі про авіакастрофу Ан-26 у Чугуєві призначили перше засідання

 Фото: Сергей Козов / KHARKIV Today
Суддею у справі буде Оксана Золотоверха.

Підготовче засідання за звинуваченням шістьох колишніх військових чиновників заплановане на кінець січня.

Справа про катастрофу Ан-26 під Чугуєвом надійшла до Чугуївського міського суду Харківської області 17 січня. За допомогою автоматизованої системи документообігу суду КП "Д-3" справу авторозподілено судді Оксані Золотоверхій, повідомили у суді.

Згідно з ухвалою судді, у справі призначено підготовче судове засідання на 10:00 у п'ятницю, 28 січня.

Як писав KHARKIV Today, ввечері 25 вересня 2020 року військово-транспортний борт Ан-26Ш впав, а потім загорівся неподалік Чугуєва. На борту було 27 людей, вижити вдалося тільки одному — В'ячеславу Золочевському. На місці загинули 25 чоловік, ще один — Віталій Вільховий помер у лікарні. Попрощалися із загиблими 6 жовтня на площі Свободи, після чого поховали у 11 регіонах України.

Нагадаємо, за даними розслідування, колишні командувач Повітряних сил Збройних сил України, командир військової частини А4104 і двоє його заступників, керівник польотами на аеродромі "Чугуїв" і, на той час, виконувач обов'язків начальника Харківського національного університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба не забезпечили безпеку польотів на довірених їм напрямках. Обвинувальний акт щодо них направили до суду за фактами порушення правил підготовки і проведення польотів, недбалого ставлення до військової служби.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.