Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

13 травня, 2021 - 19:00

У Східному регіональному управлінні прикордонної служби почали прищеплювати персонал

Фото: Восточного регионального управления ГПСУ
Вакцинують персонал і військовослужбовців.

Вакцинують персонал на базі Територіального медичного об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Харківській області.

На цьому тижні почали вакцинувати від коронавірусу персонал Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Про це повідомили на офіційній сторінці Facebook Управління.

Станом на 13 травня більше 130 військовослужбовців отримали першу дозу вакцини AstraZeneca. Також триває вакцинація персоналу органів охорони державного кордону.

"Всього майже тисячу прикордонників регіонального управління та підпорядкованих органів охорони кордону прищепили. Вакцинація персоналу триває", — повідомили у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше трьох тисяч доз вакцини приїхало до Харківської області з іншого регіону

Як писав KHARKIV Today, 12 травня у Харківській області почали ревакцинацію ще двома вакцинами. Робити щеплення другою дозою вакцини у Харківській області почали 1 травня, щеплення робили вакциною AstraZeneca. Всього прищепили 30 жителів. Однак з того моменту кількість повторно вакцинованих не змінилася. Процес ревакцинації відновився 12 травня, до того ж, використовувати почали також другу дозу вакцини Pfizer (американське виробництво) і CoronaVac (китайське виробництво). Всього у Харківській області повторно вакцинували 314 жителів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.