Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У школах Харківської області перевірять пожежну безпеку

Надзвичайну подію розслідують як порушення вимог пожежної безпеки.

У всіх закладах освіти регіону перевірять стан пожежної безпеки.

20 вересня через пожежу в чугуївському ліцеї №2 пройшло засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідний протокол засідання опублікували на сайті Харківської облдержадміністрації.

Згідно з документом, обласний департамент науки і освіти повинен створити робочу комісію із залученням фахівців Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацполіції і Держпраці з розслідування причин пожежі у школі.

Також комісія вирішила, що до 20 жовтня з залученням рятувальників, потрібно провести комісійні перевірки стану пожежної безпеки закладів освіти на території Харківської області. Потім до 30 листопада слід провести аналіз стану підвідомчих об'єктів щодо пожежної безпеки і скласти план заходів щодо покращення ситуації з визначенням конкретних термінів виконання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Надзвичайна подія у чугуївській школі. Протипожежну сигналізацію замовили, але пізно

Поліцейські розслідують пожежу в чугуївському ліцеї №2 за ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки). Санкція статті передбачає від 3 до 8 років позбавлення волі. У поліції встановили, що загоряння сталося на даху будівлі спортзалу. Потім вогонь перекинувся на сусідні приміщення. Попередня причина пожежі — коротке замикання. Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції у Харківській області.

Нагадаємо, пожежу у школі гасили всю ніч. Рятувальники назвали попередню причину виникнення вогню — коротке замикання електропроводу. Загиблих і постраждалих немає.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.