Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У школах Харківщини починають відкривати безпекові класи

Фото: ГУ ДСНС у Харківській області
Клас безпеки запрацював у Пісочині.

На Харківщині планують відкрити 88 класів безпеки.

16 березня на базі ліцею "Мобіль" у селищі Пісочин відкрили перший у Харківському районі клас безпеки. Про це повідомили у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Польща купила меблі єдиній уцілілій школі в селі на Харківщині

У класі безпеки є різні зони для проведення занять, зокрема, з мінної, пожежної безпеки, правил дорожнього руху, а також зона психологічного розвантаження. Тут дітей також навчатимуть домедичної підготовки, охорони праці.

"Дитяча безпека, особливо під час війни, є вкрай актуальною. Адже внаслідок бойових дій на Харківщині загинуло вже 74 дитини та 216 отримали поранення і травми. Відтак знання, отримані у цьому класі, допоможуть дітям уникнути трагічних ситуацій", — зазначив начальник ГУ ДСНС у Харківській області Олександр Волобуєв.

Сьогодні, 16 березня, у класі безпеки в Пісочині провели перший офлайн урок безпеки. Він проходив у локації "Безпековий простір". Учителі говорили з дітьми про мінну небезпеку, дії під час повітряної тривоги та безпеку у побуті, зокрема щодо найпоширеніших причин пожеж.

"На сьогодні ми можемо дітям демонструвати все — від спорядження, яке має працівник рятувальної служби до тих засобів, якими можна користуватися. Для чого це потрібно: це і безпека дитини, і орієнтація на можливу майбутню професію, і безпека родини, в якій дитина перебуває, бо навчаючись тут, у школі, вони можуть цьому навчити своїх батьків, якщо вони будуть не обізнані в тій чи іншій ситуації", — сказала директорка ліцею "Мобіль" Галина Волобуєва.

Як зазначили у ГУ ДСНС у Харківській області, проєкт щодо відкриття таких класів планують розвивати. Загалом у регіоні має бути 88 класі безпеки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.