Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У село на Харківщині повернули електрику

Фото: "Харківобленерго"
Верхній Салтів частково заживили.

Відновлювальні роботи тривають.

Енергетики частково відновили електропостачання у селі Верхній Салтів Вовчанської громади. Наразі електроенергія є в домівках усіх жителів, які живуть або повернулися до села. Через окупацію та активні бойові дії в селі були зруйновані майже всі електричні мережі.

"Інфраструктура розбита повністю, зруйновано близько 80% електромережі. Світло почали відновлювати з осені минулого року. Зараз всі, хто живе у Верхньому Салтові, — з електрикою: заживили 35 точок обліку зі 193", — розповів начальник Вовчанського району електромереж Олег Ковальов.

Коли електрики зможуть повністю заживити Верхній Салтів, поки невідомо. Як зазначили у компанії "Харківобленерго", швидкість роботи залежатиме від саперів, оскільки спочатку територію повинні обстежити на наявність вибухонебезпечних предметів. Окрім цього, окупанти продовжують обстрілювати село, й уже відновлені лінії електропередачі знову зазнають пошкоджень.

"Обсяги — колосальні, працюємо фактично без вихідних. Деякі лінії доводилося відновлювати декілька разів через обстріли, які досі продовжуються. Через це про терміни повного відновлення говорити складно. Працювати дуже небезпечно, але ми робимо все можливе. Люди мають бути з електроенергією", — сказав старший майстер Вовчанського РЕМу Віктор Шестов.

Як писав KHARKIV Today, у селі Волвенкове Балаклійської громади (Ізюмський район) частково відновили електрику. До електропостачання під'єднали половину абонентів. Волвенкове було єдиним селом у громаді, яке залишалося повністю знеструмленим.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.