Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У селі на Харківщині заживили усі будинки

Фото: ХОВА
Повністю заживити вдалося Студенок.

Світло отримали пів тисячі жителів.

У селі Студенок в Оскільській громаді на Ізюмщині до електропостачання під'єднали усіх абонентів. Ділянки під лініями електропередачі були щільно замінованими. Крім того, уповільнював роботу енергетиків складний рельєф у населеному пункті. Про це повідомили у компанії "Харківобленерго".

"Поля, болота, річка Сіверський Донець, погодні умови, робота саперів — всі ці чинники впливали на нас. Але крок за кроком ми підіймали нашу мережу, і нарешті можемо звітувати про відновлення електропостачання в одному з найбільших населених пунктів району", — розповів начальник Ізюмського району електромереж Віталій Борщ.

До повномасштабного вторгнення у селі Студенок мешкали 1450 людей. Наразі тут проживають близько 500 мешканців.

Нагадаємо, Студенок частково заживили у середині травня. Тоді світло отримали близько 200 абонентів. Після розмінування території саперами енергетики відремонтували високовольтну лінію та 40% внутрішньої мережі. Село пів року перебувало під російською окупацією і майже повністю зруйноване.

Як писав KHARKIV Today, 20 червня повністю відновили електропостачання у селі Веселе Липецької громади (Харківський район). Населений пункт сильно постраждав через війну та був знеструмлений із перших днів російського вторгнення.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.