Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У селі на Харківщині виявили мінне поле

Фото: "Харківобленерго"
Електропостачання відновили у Щурівці Балаклійської громади.

Мешканці села жили без світла майже рік.

У селі Щурівка Балаклійської громади (Ізюмський район) відновили електропостачання. Під час відновлювальних робіт спочатку ділянки проходили сапери, за ними йшли ремонтні бригади енергетиків. Під однією з електроліній сапери виявили мінне поле. Про це повідомили у компанії "Харківобленерго".

"На одній з ділянок електромережі виявили справжнє мінне поле — понад тридцять протитанкових та протипіхотних вибухових пристроїв. В інших місцях доводилося неодноразово натикатися на міни-пелюстки. В середині лютого саме на такому боєприпасі отримав поранення ноги електромонтер Балаклійського РЕМ. Зараз постраждалий проходить лікування", — розповіли у "Харківобленерго".

Після розмінування території саперами енергетики відновили багатокілометрову лінію електропередач (10 кВ), яка була розбита через обстріли, а також мережу 0,4 кВ у самому населеному пункті та садових товариствах. Потім удалося заживити абонентів. За словами начальника Балаклійського району електромереж Олексія Вишнякова, на сьогодні у Щурівці живуть 10% мешканців.

"Зараз в селі Щурівка залишилося щонайбільше десять відсотків місцевих — приблизно тридцять-сорок осіб. Однак з появою світла люди вже почали повертатися додому", — розповів Олексій Вишняков.

світло
Фото: "Харківобленерго"
світло
Фото: "Харківобленерго"

Як писав KHARKIV Today, у семи населених пунктах Куп'янського району відновили електропостачання. Знову зі світлом мешканці сіл Водяне, Васильцівка, Плескачівка, Путникове, Рідкодуб, Митрофанівка у Дворічанській громаді та Михайлівка у Великобурлуцькій громаді.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.