Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У села поїдуть мобільні бригади для вакцинації проти коронавірусу

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today 
Міністерство охорони здоров'я створить відповідні мобільні бригади.

До жителів сіл України хочуть донести важливість щеплення, а щоб вакцинація стала доступнішою, селами їздитимуть мобільні бригади.

До українських сіл направлять 800 мобільних бригад, які вакцинуватимуть населення проти коронавірусу. Про це повідомили в Офісі президента із посиланням на селекторну нараду 10 січня.

"Під час наради було акцентовано на необхідності заохочення сільського населення до вакцинації. Зокрема, Міністерство охорони здоров'я планує організувати роботу близько 800 мобільних бригад, які пересуватимуться селами для забезпечення доступності щеплень для місцевого населення", — сказано у повідомленні.

Також на селекторній нараді нагадали про те, що сьогодні працюють пункти тестування і щеплень на контрольно-пропускних пунктах (КПВВ) "Чонгар" і "Каланчак" (Херсонська область), на КПВВ "Станиця Луганська" — лише тестування. Зеленський наголосив на необхідності організації можливості отримання вакцинації на КПВВ "Станиця Луганська".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 500 жителів Харківської області отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19

Як писав KHARKIV Today, харківських лікарів почнуть усувати від роботи через відсутність вакцинації. 31 січня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України щодо усунення від роботи невакцинованих медиків. Це означає, що у перших числах лютого медиків по всій Україні будуть усувати від роботи за відсутності підтвердження отриманої вакцини проти коронавірусу. На сьогоднішній день у Харківській області щеплено проти коронавірусу 80% медиків. У департаменті охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації сподіваються, що за два тижні вдасться вакцинувати  99% медиків.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.