Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Руській Лозовій заживили 20% будинків

Фото: "Харківобленерго"
Відновлювальні роботи тривають.

Через війну у Руській Лозовій майже не залишилося вцілілого обладнання "Харківобленерго".

У селі Руська Лозова заживили 20% абонентів (500 домоволодінь). Ремонт електромережі триває. Про це повідомили у компанії "Харківобленерго".

За словами начальника Дергачівського району електромереж Володимира Климчука, у Руській Лозовій через війну пошкоджено або знищено більш ніж 80% обладнання. Територія села замінована, сапери проводять розмінування. Електрики працюють наразі там, де можливо. Три підстанції вже відремонтували, однак потрібно провести ремонт на чотирнадцяти. Зараз ремонтують високовольтні лінії 10 кВ, а також лінії 0,4 кВ, що розташовані у самому селі.

"Днями ми отримали ще 90 залізобетонних опор для заміни, очікуємо поставку ще не менше 500 штук. Уже виконано ремонт трьох підстанцій з 14-ти. За характером робіт можна сказати, що ми фактично будуємо лінії електропередачі з нуля, адже пошкодження тут колосальні", — розповів Володимир Климчук.

До робіт у Руській Лозовій залучили бригади енергетиків із Мереф'янського, Лозівського, Первомайського, Красноградського, Богодухівського, Нововодолазького та інших районів електромереж. Крім того, відновлювати електрику допомагають підрядні організації. Коли всі мешканці будуть заживлені, невідомо.

"Терміни виконання назвати поки що важко через величезний обсяг робіт", — зазначили у "Харківобленерго".

Нагадаємо, Руська Лозова перебувала під окупацією два місяці. Її звільнили 29 квітня минулого року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.