Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Росії впали десять із одинадцяти ракет, які мали летіти на Харків

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Загарбники планували поцілити по об'єктах енергетичної інфраструктури.

Ракети окупантів все частіше падають на території Росії.

20 лютого російські окупанти запустили по Харківській області 11 ракет, із них по території України влучила лише одна. Всі інші вибухнули у Бєлгородській області Російської Федерації. Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексій Громов.

"Між тим карма не полишає наздоганяти ворога. Так, 20 лютого противник, намагаючись повторно завдати ракетного удару по об'єктах енергетичної інфраструктури в районі міста Харків та області, здійснив запуск 11 зенітних керованих ракет з району Бєлгородської області, з яких лише одна влучила по території України. Решта ракет здійснила підрив у повітряному просторі Російської Федерації, залишки впали на територію Бєлгородської області", — розповів Громов.

Заступник начальника Головного оперативного управління зазначив, що вибухи все частіше й частіше виникають на території Росії через "несправність озброєння або слабку навченість солдат". Унаслідок цього серед мешканців Бєлгородської області поширюються панічні настрої, там після обстрілів виникають проблеми з електрикою та опаленням.

Крім того, Олексій Громов розповів про обстріл росіянами території України 10 лютого. Тоді для ударів по об'єктах критичної інфраструктури окупанти застосували 27 зенітних керованих ракет, 12 із них запустили з Бєлгородської області по Харкову, ще 15 ракет були випущені з тимчасово окупованого міста Токмак у Запорізькій області по об'єктах у Запоріжжі та Нікополі.

"Ворог продовжує використовувати зенітно-ракетні комплекси типу С-300, С-400 для щоденного терору мирних мешканців наших міст, таких як Харків, Краматорськ, Херсон та інших", — зазначив Олексій Громов.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області зафіксовано 20 обстрілів енергетичної інфраструктури. Вони відбувалися з вересня 2022 року і тривають у лютому 2023 року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.