Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У росіян забирають землю на Харківщині

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Земля має повернутися у державну власність.

СБУ виявляє численні факти володіння сільськогосподарськими землями у Харківській області громадянами Російської федерації.

Усю землю, яка перебуває у приватній власності громадян країни-агресора, заберуть.

"Відповідно до чинного законодавства, іноземцям та особам без громадянства не можуть передаватись у власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Вони можуть набувати таке право лише у порядку спадкування, але повинні протягом року з моменту набуття відчужити землі на користь громадян України. У разі якщо таке відчуження не відбулось, такі земельні ділянки підлягають конфіскації на користь держави.", - повідомляє Харківська обласна прокуратура.

На даний момент уже є 22 позови вказаної категорії щодо земельних ділянок загальною площею майже 80 гектарів на території Харківської області. У прокуратурі уточнили, що земельні ділянки, зокрема, належать росіянам у Куп'янському, Богодухівському, Чугуївському, Ізюмському, Харківському та Красноградському районах.

"Робота на вказаному напрямку буде тривати, поки на території Харківщини не залишиться жодної земельної ділянки вказаної категорії у власності громадян рф", - повідомили у прокуратурі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.