Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У річці на Харківщині підірвали артснаряд (фото, відео)

Фото: ГУ Нацполіції у Харківській області
Вибухонебезпечний предмет знешкодили у річці Сіверський Донець.

У водоймі знаходився артилерійський снаряд.

Вибухотехніки щодня працюють на деокупованих територіях Харківської області. Водойми розміновують, у тому числі бійці полку поліції особливого призначення, які входять до складу зведеного загону. Поліцейські-водолази знаходять та знешкоджують у водоймах вибухові пристрої та нерозірвані снаряди. Один із таких знайшли у Чугуївському районі.

"Під час обстеження берегової лінії річки Сіверський Донець було виявлено артилерійський снаряд. Мною було прийнято рішення знешкодити його на місці", — розповів начальник вибухотехнічної служби полку поліції особливого призначення Максим Рогоза.

На опублікованому відео видно, що спочатку у річку опустився водолаз. Колега допомагав утримувати його за допомогою тросу. Водолаз провів підготовчі роботи зі знешкодження артснаряда на дні річки та піднявся на поверхню. За деякий час артснаряд підірвали.

Жителям Харківщини нагадують про небезпеку відвідування територій, які ще не оглянули вибухотехніки. Також не слід чіпати будь-які невідомі та підозрілі предмети. Потрібно одразу телефонувати до рятувальників або поліцейських за номерами телефонів — 101 або 102.

Як писав KHARKIV Today, у липні у річці Оскіл підірвали авіабомбу російських окупантів. Вага авіабомби складала пів тонни. Роботи з ліквідації бомби проводили сапери-водолази Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого розмінування.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.