Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У рейтингу міст Харків поступився Маріуполю і Хмельницькому

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
За якістю життя місто посіло 7 місце.

У рейтингу якості життя в українських містах Харків, Київ, Одеса і Львів не увійшли до першої п'ятірки.

До таких химерним висновків дійшли експерти Міжнародного республіканського інституту і журнала НВ. У процесі дослідження вони попросили жителів обласних центрів поставити оцінки 22-м муніципальним послугам від 1 до 5, де 1 означає жахливо, а 5 — відмінно.

Відмінників і хорошистів серед українських обласних центрів не виявилося. Лідером рейтингу стала Вінниця з 3,6 балами. Жителі цього міста задоволені місцевими університетами, школами, лікарнями, вуличним освітленням, промисловістю, базарами і тротуарами. За Вінницею ідуть Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Хмельницький і Маріуполь.

Найменше задоволені своїм містом жителі Херсона — вони поставили місту 2,75 бала, так що розрив між лідером і аутсайдером рейтингу не такий і великий. Столиця за сукупністю оцінок киян виявилася тільки на 18 місці. 14 сходинку посідає Одеса, Львів розташувався трохи вище — на 10-му місці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Портрет харків'янина. 88% жителів регіону вважають себе бідними

Харків'яни поставили своєму місту 3,24 бала. Найвище містяни оцінили якість парків і скверів — на 4,3. Так високо оцінили свої зелені зони тільки жителі Чернігова. 3,8 поставили за збір сміття, на 3,5 оцінили установи культури, харківська екологія отримала тверду трійку. Жителі міста вважають незадовільними парковки (2,5) і освіту (2,7). Втім, з парковками жодне українське місто не дотягнуло до трьох балів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.