Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У районі Харківської області повернули колишню комендантську годину

У одній з громад побільшало обстрілів.

З 27 травня комендантська година у Богодухівському районі триватиме дев'ять годин.

Про скорочення комендантської години повідомив голова Богодухівської районної військової адміністрації Анатолій Рисцов. З понеділка 23 травня комендантська година у Богодухівському районі була з 22:00 до 06:00, її вирішили скоротити з п'ятниці, 27 травня.

"Сьогодні ми розпорядженням міняємо комендантську годину. Це пов'язано з тим, що, по-перше, є розпорядження голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова і, звичайно, ми маємо все те саме робити. По-друге, у нас трохи ускладнюється ситуація, через те, що побільшало обстрілів у Золочівській громаді, тому сьогодні готуємо розпорядження і комендантська година з 27 травня буде з 21:00 до 06:00", — пояснив Анатолій Рисцов під час прямого ефіру у Facebook.

Пізніше Богодухівська районна військова адміністрація опублікувала розпорядження про скорочення комендантської години в районі до дев'яти годин. У цей час не можна ходити та їздити вулицями.

Зазначимо, до укрупненого Богодухівського району входять Богодухівська, Валківська, Золочівська, Коломацька та Краснокутська громади.

Документ: Богодуховская районная военная администрация
Документ: Богодухівська районна військова адміністрація

Нагадаємо, з 23 травня у Богодухівському районі комендантська година тривала з 22:00 до 04:00. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.