Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У прифронтовому місті на Харківщині видають вікна

Фото: Telegram/Галина Мінаєва
Зараз нові вікна видають мешканцям приватного сектору.

Лише у приватному секторі Чугуєва від війни постраждали більше 300 будинків. 

Заміна вікон за державною програмою почалася у будинках, які були пошкоджені на початку російської війни. Про це KHARKIV Today повідомила Чугуївський міський голова Галина Мінаєва.  

"Попередньо були проведені роботи обмірювальні по вікнам багатоповерхових будинків та приватного сектору, які були пошкоджені найперші. На сьогоднішній день уже ці роботи почалися з монтажу у багатоповерхівках та сьогодні початі роботи з видачі вікон приватному сектору. Це суттєва допомога для мешканців нашої громади. По багатоповерхівкам були проведені роботи з монтажу, але не всім, це тільки лише перша черга, близько чотирьох будинків, але не повністю. Там є дуже багато таких робочих моментів, тому що десь, когось із мешканців не було на момент обмірювальних робіт, десь людей немає на момент монтажу. Багато таких технічних робочих моментів. У цілому робота така проводиться", — пояснила вона.

Мешканці приватного сектору, що отримали вікна, монтуватимуть їх самостійно. Наразі виготовили вікна для 120 таких зареєстрованих будинків, які зазнали руйнувань, із більше ніж трьохсот. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія випустила понад десять ракет по Харківщині. Що зруйновано

Нагадаємо, наприкінці липня було відомо, що в Чугуєві від обстрілів постраждали близько 3000 квартир. Здебільшого пошкодження незначні — вибиті вікна та подерті стіни — але є й і вщент зруйновані будинки. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.