Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

16 березня, 2021 - 11:03

У прикордонному місті Харківської області вперше підняли червоно-чорний прапор

Фото: Facebook / Артур Газиев
Червоно-чорний прапор ОУН підняли в День добровольця.

Червоно-чорний прапор нарівні з державним блакитно-жовтим будуть піднімати в Богодухові 17 разів у рік.

14 березня, в День добровольця, червоно-чорний прапор підняли в центральному парку Богодухова (місто розташоване в 30 кілометрах від Російської Федерації). За місяць до цього депутати Богодухівської міської територіальної громади прийняли рішення, що червоно-чорний прапор будуть піднімати 17 разів у рік на рівні з державним.

Власник червоно-чорного прапора — житель Богодухова і ветеран АТО Артур Трепелець. Прапор йому подарували волонтери, він був з ним на передовій в Авдіївці, Мар'їнці, Широкіно, під Щастям. Про це повідомило "Суспільне".

"Я з середини 2014 року був добровольцем, потім підписав контракт, після поранення звільнився. Цей прапор нам привезли волонтери, ми спеціально їх просили про прапори. На кожній позиції, з якої ми вибивали "сепарів", ми вивішували прапор. Цей прапор символізує нашу кров, яку ми проливаємо на свою землю. Є така традиція: бойові прапори піднімати в мирних містах по всій Україні. Цей прапор побував у Львові, Хмельницькому, Черкасах",— розповів Артур Трепелець.

Нагадаємо, 12 лютого на сесії Богодухівського міськради депутати прийняли рішення про підняття червоно-чорного прапора 17 разів у рік. Напередодні із заявою про це звернулося "Об'єднання добровольців".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.