Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У пошкодженому через ракетний обстріл будинку в центрі Харкова немає світла

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Відновлювальні роботи тривають.

На місцях обстрілу закривають вікна, усувають аварійність та відновлюють комунікації.

В одному з будинків, які були пошкоджені внаслідок ракетного удару по центру Харкова 5 лютого, поки немає світла. Відновлювальні роботи тривають. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на департамент житлово-комунального господарства.

"Наразі в одному з пошкоджених будинків відсутнє електропостачання. На місці події продовжують  працювати спеціалісти комунального спеціалізованого підприємства "Харківміськліфт" та акціонерного товариства "Харківобленерго", — розповіли у Харківській міськраді.

Станом на день 6 лютого на 15 об'єктах, пошкоджених через ракетний обстріл, комунальники закрили 369 вікон, у тому числі у восьми житлових будинках — 193 вікна у квартирах і 36 вікон у під'їздах. Крім того, у чотирьох будинках усунули аварійність, однак відновити там покрівлі зможуть після певних процедур, оскільки вони є пам'ятками архітектури.

"Також фахівці обстежили покрівлі чотирьох житлових будинків та усунули аварійність зруйнованих ділянок. Оскільки пошкоджені об'єкти є пам'ятниками архітектури, відновлювати покрівлі почнуть після проведення відповідних заходів і процедур", — пояснили у міськраді.

Комунальники збирають та вивозять сміття на місцях обстрілу, вирубали п'ять дерев, обрізали два дерева.

обстрелобстрел

Як писав KHARKIV Today, 5 лютого о 8:20 російські окупанти завдали два ракетних удари по центру Харкова. Внаслідок обстрілів пошкоджена будівля Харківського національного університету міського господарства та житлові будинки.

Постраждали п'ятеро людей: охоронець вишу, а також 54-річна жінка та троє чоловіків 51, 55 та 58 років. Жінка й троє чоловіків постраждали через влучання ракети біля житлових будинків.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.