Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У підвалі багатоповерхівки у Харкові знайшли гранату

Фото: ГСЧС
Небезпечну знахідку виявили у Немишлянському районі.

Про знахідку з пороховим зарядом повідомили мешканці будинку.

У підвалі багатоповерхового будинку на Московському проспекті, 210/3 у Харкові жителі під час прибирання знайшли підозрілий предмет і викликали рятувальників. Як виявилося, у підвалі знаходилася граната РГД-5 та ємність із пороховим зарядом. Про це повідомили у Міжрегіональному центрі гуманітарного розмінування та швидкого реагування.

"Прибувши на місце події, сапери частини гуманітарного розмінування вилучили пороховий заряд Ж-52 (20 кілограмів), після обстеження території підвалу сапери ще вилучили ручну гранату РГД-5", — пояснили у Міжрегіональному центрі гуманітарного розмінування.

Співробітники ДСНС нагадали: чіпати підозрілі предмети заборонено, треба відійти на безпечну дистанцію і зателефонувати до поліції чи рятувальників за номерами телефону — 101 або 102.

Як писав KHARKIV Today, 15 листопада у дворі приватного будинку на вулиці Бестужева вибухнула ручна граната РГД-5. Слідчі встановили, що гранату на подвір'я підкинув сусід господаря будинку — 49-річний чоловік, який таким чином хотів помститися.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.