Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Первомайському на три години дадуть воду

На водоканалі увімкнуть дизельний генератор.

Жителів Первомайського просять зробити запас води.

24 листопада з 15:00 до 18:00 у місті Первомайський Харківської області відновлять подачу водопостачання. Для цього запустять дизельний генератор. Жителям слід зробити у цей час запас води. Про це повідомив KHARKIV Today мер Первомайського Микола Бакшеєв.

"Була знеструмлена дільниця подання питної води на місто і досі вона перебуває в такому стані, бо енергопостачання громади ще не відновлено. Якщо до 15 години воно так і не буде відновлено, ми запустимо дизель-генератор і на ньому будемо три години качати на місто воду", — розповів Микола Бакшеєв.

У разі якщо світло так і не відновлять, за такою ж схемою подаватимуть воду у будинки містян щодоби, аби вони могли поповнити запаси води. Станом на 14:00 електропостачання у Первомайському не відновлено. Коли може з'явитися світло у місті, поки невідомо.

Подавати воду зі зниженим тиском у Первомайському наразі немає можливості. Пункт забору питної води знаходиться в іншому місці, воду добувають зі свердловин. Спочатку вона йде на проміжний резервуар, потім подається до міста. Без світла цей процес неможливий.

"Для кожного цього етапу потрібна електрична енергія. На жодній зараз із дільниць вона не присутня. Тому ми маємо там накачану воду, нам її навіть вистачить у такому режимі на тиждень, на поверхню підняту в резервуарі. Але для подачі на місто будемо заводити дизельний генератор. Але сподіваюся, що енергопостачання буде відновлено", — сказав Микола Бакшеєв.

Як писав KHARKIV Today, 23 листопада вдень у кількох районах Харкова зникло світло. Також проблеми з електрикою виникли у деяких районах області. У компанії "Харківобленерго" повідомили, що на Харківщині застосовані аварійні відключення. У Первомайському світло також зникло близько 14:30.

Близько 13:00 24 листопада у Харківській області було заживлено понад 50% мереж

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.