Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У першій підземній школі Харкова пройшли пробні уроки

Фото: Харківська міська рада
З наступного понеділка до школи підуть 620 дітей.

У першій підземній школі Харкова пройшов пробний день.

До перших офлайн-уроків долучились рятувальники і психологи ДСНС. Вони розповіли малечі про правила мінної небезпеки, навчили розпізнавати небезпечні предмети та території. Також спілкувались на тему пожежної безпеки.

"Діти самі називали найпоширеніші причини пожеж, пригадували прості правила як не спричинити загоряння. Психологи ДСНС підготували для дітей конкурси з елементами ігрової терапії", — розповіли у пресслужбі ДСНС Харківщини. 

З наступного понеділка у підземній школі навчатимуться 620 дітей. Водночас продовжується набір учнів на новий навчальний рік. Крім того, міська влада планує звести ще три підземні школи у різних районах Харкова. 

"Зважаючи на те, що кількість бажаючих вчитися очно вже зараз значно перевищує кількість наявних місць в одній такій безпечній школі, дуже розраховуємо встигнути побудувати щонайменше ще три в інших районах міста. Адже доки ми не отримаємо найсучасніших систем протиповітряної оборони, живі уроки віч-на віч з учителем та однокласниками можливі лише під землею", — наголосив міський голова Ігор Терехов.

Як писав KHARKIV Today, у першій підземній школі Харкова можна розпочинати уроки. Міськраді надали акт введення в експлуатацію. Діти займатимуться у 20 класах, школа вміщає 900 учнів у дві зміни. Тут будуть навчатися діти із 18-ти шкіл. Наступні три підземні школи мають з'явитися у Новобаварському, Холодногірському та Шевченківському районах Харкова.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.