Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У окупованих громадах Харківської області отримати пенсію не можна

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Затримуються із виплатами там, де немає відділень "Укрпошти".

Частину управлінь соціального захисту населення у Харківській області окуповано.

У Харківській області пенсійні виплати проводяться вчасно, однак є затримки з виплатами у населених пунктах, де припинили роботу поштові відділення "Укрпошти". Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації із посиланням на департамент соціального захисту населення.

"Укрпошта" склала окремий графік фінансування і проводить виплати", — пояснили у департаменті.

За інформацією ХОВА, станом на 20 квітня призупинили роботу управління соціального захисту населення Харкова, Харківської та Ізюмської РДА та міста Ізюм, Куп'янської РДА та міста Куп'янськ. Працюють управління соцзахисту Богодухівської та Чугуївської РДА (крім відділу у Вовчанську) і міста Чугуїв, Лозівської РДА і міста Лозова, Первомайського, Люботина, Красноградської РДА.

"Місцеві центри надання адмінпослуг приймають документи. Соціальні виплати призначаються чинними управліннями соціального захисту населення. Там, де управління не працюють, соціальні виплати нараховують централізовано через структури Міністерства соціальної політики України", — пояснили у департаменті соцзахисту населення.

Зазначимо, реєстрацію вимушено переміщених осіб проводять місцеві органи самоврядування та управління соцзахисту населення.

На 20 квітня в окупації перебувають Ізюм, Борова, Вовчанськ, Шевченкове, Куп'янськ, Липці, Циркуни, Балаклія, частина Дергачівської громади.

Як писав KHARKIV Today, переселенці можуть оформити соціальну допомогу через "Дію". Послуга у програмі запрацювала 20 квітня. Розмір виплати становить 2000 гривень на дорослого та 3000 гривень на дитину.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.