Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У одній з лікарень Харківської області завершують ремонт корпусу і харчоблоку

Фото: ХОГА
Протягом року в стаціонарному відділенні лікарні лікується більше 3000 пацієнтів.

Медустанові потрібні молоді спеціалісти.

У Близнюківській центральній районній лікарні завершують ремонт у головному корпусі і харчоблоці. Реконструкцію проводять за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". Про це повідомили у Харківській облдержадміністрації.

Відновлювальні роботи в медустанові почали ще у листопаді 2019 року. За програмою "Велике будівництво" 2020 року відремонтували стаціонарне відділення.

"З серпня цього року в основному працюють у головному корпусі, у якому зараз виконуємо вже внутрішні роботи. Також підключаємо всю лікарню до додаткового харчування і покращуємо благоустрій: укладаємо плитку, завозимо ґрунт, висаджуємо квіти і дерева, покращуємо паркову зону", — розповіла генеральна директорка лікарні Лариса Полікова.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

У головному корпусі на першому поверсі буде терапевтичне відділення, а також стаціонарне відділення для надання цілодобової допомоги. На другому поверсі — гінекологічне та хірургічне відділення, де буде доступна така послуга як "хірургія одного дня".

"Нове у корпусі — ліфти, що полегшить роботу медичного персоналу в транспортуванні тяжких хворих. До речі, у нашому реабілітаційному відділенні вже лікуються хворі з усього Лозівського району, тому наш заклад важливий не тільки для Близнюківської громади", — повідомила Лариса Полікова.

За словами генеральної директорки лікарні, у медзакладі є 70 ліжок стаціонарного перебування, всього у стаціонарному відділенні лікується понад 3000 хворих протягом року.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

У лікарню закупили нове обладнання. За рахунок Близнюківської громади встановили комп'ютерний томограф.

"Минулого року закупили апарат ШВЛ середнього класу і посилений концентратор для роботи апарату. А у цьому році ми пройшли тендерні процедури, завдяки чому буде встановлено апарат комплексний ендоскопічний, тепер зможемо проводити гастроскопію і колоноскопію для обстеження шлунково-кишкового тракту", — пояснила Лариса Полікова.

Близнюківський селищний голова Геннадій Король розповів, що зараз на завершальній стадії проєкт з реконструкції поліклінічного відділення на наступний рік.

"Спробуємо взяти участь у різних грантах. Можливо, ми зможемо потрапити і у президентську програму. Перед нами стоїть план: за п'ять років доповнити колектив новими молодими фахівцями. Безперечно, їм самим буде приємно працювати у тих умовах, які сьогодні створюємо", — зазначив Геннадій Король.

За його словами, у лікарні утеплили стіни, будівля стане енергозберігаючою. Нові технології дозволяють економити більше 30% енергоресурсів.

Реконструкцію головного корпусу і харчоблоку планують закінчити до кінця 2021 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.