Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У новорічні свята на площу Свободи пустять за наявності COVID-сертифікату

Сертифікати про вакцинацію потрібні для участі у масових заходах.

Перевірятимуть сертифікати про вакцинацію поліцейські. За відсутності попросять піти додому або вакцинуватись.

Під час зимових свят на площу Свободи у Харкові пускатимуть за наявності COVID-сертифікату, якщо вхід здійснюється на масовий захід. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації Максим Хаустов.

"Якщо це масові заходи (на відкритому повітрі), то тоді потрібні [COVID-сертифікати — ред.]", — сказав Хаустов, відповідаючи на запитання про пропуск відвідувачів на площу Свободи.

До перевірки COVID-сертифікатів залучать поліцейських.

"Перевірятимуть і співробітники поліції, і, напевно, служби. Напевно, ми проситимемо, щоб вони не тільки себе берегли, а й берегли оточуючих. Тому попросимо піти додому і взяти ці документи", — пояснив начальник управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції у Харківській області Сергій Бірбасов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні продовжили адаптивний карантин до весни

Директор департаменту охорони здоров'я ХОДА Максим Хаустов додав: "Або зробити вакцинацію [попросимо — ред.]". За словами Хаустова, пункти вакцинації працюватимуть, тому охочі зможуть отримати щеплення, але не у новорічну ніч.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові новорічні заходи стартують з 19 грудня. Цього дня о 17:00 на площі  Свободи відкриють головну ялинку. З 25 грудня запрацює резиденція Діда Мороза, розпочнуться заходи у Фентезі-парку. 31 грудня жителів Харкова запрошують зустріти Новий рік на площі Свободи.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.