Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У "Нафтогазі" повідомили про фейки щодо "соціального тарифу"

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
газ, цена на газ, Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Шахраї намагаються отримати доступ до банківських карток споживачів газу.

Так званого "соціального тарифу" на газ не існує, інформацію про нього розповсюджують шахраї.

Зловмисники поширюють інформацію про так званий "соціальний тариф", яким нібито можуть скористатися родини військових, пенсіонери, багатодітні та малозабезпечені родини. Шахраї запевняють, що ці категорії людей можуть отримати кубометр газу за ціною чотири гривні.

"Зокрема, інформація про так званий "соціальний тариф" для населення, за яким нібито для сімей військовослужбовців, пенсіонерів, багатодітних та малозабезпечених родин встановлено тариф 4 грн за куб. м. газу, — не відповідає дійсності. І є черговою шахрайською схемою з метою заволодіння персональними даними та даними банківських рахунків", — розповіли у "Нафтогазі".

У "Нафтогазі" обіцяють звернутися до правоохоронців, аби вони перевірили джерела розповсюдження інформації про так званий "соцтариф". Українців просять не переходити за подібними посиланнями та не надавати свої дані стороннім.

Нагадаємо, у травні 2023 року в Україні продовжили дію тарифу "Фіксований" від компанії "Нафтогаз України" ще на рік. Цей тарифний план діє до 1 травня 2024 року включно. Ціна на газ складає 7,96 гривні за кубометр із податком на додану вартість.

Як писав KHARKIV Today, у соцмережах на початку опалювального сезону зросла кількість закликів до споживачів газу. Людям масово пишуть повідомлення про те, що начебто не потрібно сплачувати за розподіл газу. Такі повідомлення є фейками.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.