Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У МОЗ пообіцяли "жовту" зону карантину вже наступного тижня

Стосовно кожного регіону рішення будуть прийматися окремо.

Всі, хто вакцинувався, отримають переваги.

У четвер, 9 вересня, у Харківській області отримали щеплення проти COVID-19 14 417 чоловік — це найвищий показник з початку щеплювальної кампанії. Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної державної адміністрації.

"Це хороший показник. Підкреслюємо, що фактично єдиним захистом проти коронавірусу є вакцинація. Тому я дякую за рекорд і щиро бажаю встановити новий", — зазначив на селекторній нараді у ХОДА заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Комаріда.

Заступник міністра також сказав, що на цьому тижні на рівні країни перетнули позначку у 10 мільйонів щеплень. З них близько чотирьох мільйонів чоловік отримали дві дози вакцини. Такі результати вищі за середньоєвропейські та середньосвітові, але при цьому відсоток охоплення в Україні значно менший, ніж у сусідніх країнах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки вчителів Харківської області залишилося щепити проти коронавірусу, щоб не було "дистанційки"

У міністерстві пообіцяли, що всі вакциновані отримуватимуть переваги. Так, у "Дії" можна буде просканувати код сертифіката вакцинації і отримати доступ до закладів громадського харчування, торгово-розважальних центрів, кінотеатрів.

"З наступного понеділка у нас вже буде "жовта" зона. Далі комісіями ТЕБ та НС будуть прийматися рішення відповідно  до кожного регіону. Але у "жовтій" зоні буде дозволено пом'якшити карантин для вакцинованих навіть однією дозою. У "червоній" зоні будуть пом'якшення вже тільки для людей з двома дозами", — пояснив Олександр Комаріда.

Раніше KHARKIV Today писав, що Харківська область стала на два кроки ближче до "жовтої" зони. Перевищено показник захворюваності та кількість позитивних результатів тестів на коронавірус. Погіршення ситуації з коронавірусом у регіоні почалося з 25 серпня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.