Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У МОН розповіли, коли школярів переведуть на дистанційне навчання

Иллюстративное фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Інформацію про введення дистанційному навчання зараз назвали фейком.

На "дистанційку" учнів можуть відправити, якщо регіони вийдуть з "зеленої" зони. Але не всіх.

Інформація про введення дистанційного навчання на території всієї України, яку поширили у соціальних мережах, є недостовірною. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України.

"У 2021/2022 навчальному році освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовується з неухильним дотриманням протиепідемічних заходів в установах освіти на період карантину, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря № 9, постановою Кабінету Міністрів України № 1236, а також відповідно до Рекомендацій щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти", — розповіли у Міністерстві освіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області зафіксували десятки випадків штаму "Дельта"

У МОН пояснили: у залежності від епідситуації на території України встановлюються рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У разі встановлення "жовтого" або "помаранчевого" рівня епідемічної небезпеки, на вимогу Міністерства охорони здоров'я для очного навчання потрібно 80% провакцинованих співробітників у колективі навчального закладу. Але поки про це не йдеться. Зараз усі регіони України знаходяться у "зеленій" зоні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.