Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У місті Харківської області збільшать тарифи на тепло і воду

Це пов'язано із зростанням собівартості послуг, що поставляються.

Йдеться про теплопостачання, водопостачання та водовідведення.

Повідомлення про наміри скорегувати діючі тарифи на послуги з постачання теплової енергії, централізованого водопостачання та водовідведення опублікували на сайті Барвінківської міської громади.

"За період дії тарифів відбулися значні зміни у собівартості продукції, які полягають у збільшенні витрат на природний газ і електроенергію, які безпосередньо впливають на складові тарифу на теплову енергію. Ціна на природний газ і його розподіл збільшилася на 102,6%. Ціна на електроенергію зросла на 21,8%. Інші складові тарифу на теплову енергію, що враховані у структурі діючих тарифів, не переглядаються", — розповіли у Барвінківському комунальному підприємстві "Благоустрій", яке надає ці послуги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опалювальний сезон через місяць. Як готовий Харків

Проєкт коригування передбачає, що у Барвінковому бюджетні установи будуть платити 6895 гривень 12 копійок за одну гігакалорію замість 4795 гривень 51 копійку. Інші споживачі заплатять 8048 гривень 15 копійок за одну гігакалорію замість 4851 гривні 29 копійок.

Тарифи на водопостачання і водовідведення у Барвінковому хочуть підвищити, оскільки збільшилися витрати на електроенергію, рівень прожиткового мінімуму, мінімальна зарплата, суми податків, вартість паливно-мастильних матеріалів та інші витрати.

Згідно з проєктом коригування, тариф на водопостачання становитиме 43 гривні замість 25 гривень 91 копійки. А водовідведення

Проект коригування передбачає, що в Барвінкове бюджетні установи будуть платити 6895 гривень 12 копійок за одну гігакалорію замість 4795 гривень 51 копійку. Інші споживачі заплатять 8048 гривень 15 копійок за одну гігакалорію замість 4851 гривні 29 копійок.

Тарифи на водопостачання і водовідведення у Барвінковому хочуть підвищити, оскільки збільшилися витрати на електроенергію, рівень прожиткового мінімуму, мінімальна зарплата, суми податків, вартість паливно-мастильних матеріалів та інші витрати.

Згідно з проєктом коригування, тариф на водопостачання становитиме 43 гривні замість 25 гривень 91 копійки. А водовідведення — 69 гривень 82 копійки замість 38 гривень 39 копійок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області планують підвищити тариф на тепло

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймають у письмовому вигляді до 24 вересня за адресами: Барвінківське комунальне підприємство "Благоустрій" (Барвінкове, вулиця Центральна, 35а, телефон: 414 33), Виконавчий комітет Барвінківської міськради (Барвінкове, вулиця Центральна, 3, телефон: 4 20 07).

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль запевнив, що тарифи на тепло і гарячу воду в опалювальному сезоні залишаться на рівні 2020 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.