Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У місті Харківської області перевізники хочуть підвищити ціни

Скрін: ТРК "Лозова"
До міськради звернулися в Лозовій.

Перевізники просили збільшити ціни на проїзд із 10 до 15 гривень.

7 березня у Лозівській міській раді пройшла нарада, де обговорили питання підвищення вартості проїзду у громадському транспорті. Перевізники заявили про збільшення цін на запчастини та проблему з їхньою поставкою, дорогі паливно-мастильні матеріали й необхідність підвищення зарплати водіям. Про це повідомили у ТРК "Лозова".

"Ситуація складна. На ринку — страшне по запчастинах. Раз у пів року потрібно 20 тисяч на бензин. Зовсім немає. Робимо з коліс, оце так: зібрали — роздали", — сказав перевізник Олексій Криворучко

Наразі проїзд у громадському транспорті в Лозовій коштує 10 гривень. Виконавчий комітет Лозівської міської ради затвердив ціни на проїзд у жовтні 2021 року, наразі він не покриває витрати перевізників. Перевізники розрахували, що вартість проїзду слід підняти до 15 гривень. Мер Лозової Сергій Зеленський запропонував компенсувати витрати підприємцям із міського бюджету.

У Лозівській міськраді проаналізували ціни на проїзд в інших містам. Там підвищення відбулося, однак це — великі міста.

"Виявилося, що влітку в деяких великих містах тариф збільшили до 12, а то і 15 гривень. Це в основному у великих містах, де пасажиропотік більший, ніж у Лозовій. Під час війни пасажирів стало ще менше, бо частина містян виїхала у безпечніші місця, інші — нестабільно працюють", — розповіли у ТРК "Лозова" з посиланням на начальника управління економіки Лозівської міськради Сергія Гранкіна.

Як писав KHARKIV Today, із селища Старий Салтів відкривають безкоштовні автобусні рейси до Харкова та зворотно. Автобуси почнуть ходити з суботи 11 березня. Але скористатися ними зможуть не всі. Рейси розраховані на пенсіонерів, які мешкають у Старосалтівській громаді. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.