Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 червня, 2021 - 15:35

У місті Харківської області скорочують кількість ліжок для хворих на коронавірус

Фото: Лозовая. Новости
Скорочення може відбутися за три рази.

Скоротити кількість місць в опорній лікарні Лозової хочуть через зменшення кількості пацієнтів хворих на коронавірус і брак коштів.

У Лозівській міський територіальній громаді Харківської області планують скоротити кількість ліжок для хворих на коронавірус. Про це повідомила радник голови Лозівської міської територіальної громади Ганна Скрипник на офіційній сторінці Facebook "Лозова. Новини".

"Причини дві: зменшилася кількість хворих і дефіцит фінансування", — сказано у повідомленні.

Якщо під час перебування Лозівської громади у "червоній" зоні епіднебезпеки (квітень) у лікарні перебувало 240 пацієнтів, то зараз — майже 60.

До того ж, Лозівське територіальне медичне об'єднання два місяці не отримувало кошти від Національної служби здоров'я України. Всього об'єднанню заборгували понад вісім мільйонів гривень.

З огляду на ці два фактори, у Лозівському територіальному медичному об'єднанні вважали за необхідне скоротити кількість місць у стаціонарі для хворих на коронавірус до 63. Це — інфекційне відділення і перший поверх терапії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже 70 тисяч людей прищепили від COVID-19 у Харківській області

Нагадаємо, у квітні у Лозівському територіальному медичному об'єднанні вилікували 414 жителів Лозівського, Близнюківського районів і міста Харків. Національна служба здоров'я України повинна була перерахувати гроші за роботу і частково за ліки медоб'єднань ще у травні, проте на 1 червня їх все ще не було.

Як пояснював KHARKIV Today заступник міського голови Лозової Ашот Керопов, проблеми з виплатами виникли через зміну керівника Лозівського територіального медичного об'єднання. Щоб вирішити ситуацію, написали листа міністру охорони здоров'я України Віктору Ляшку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.