Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 квітня, 2021 - 19:20

У місті Харківської області побудували басейн

Фото: Харьковский облсовет
Зайнятися плаванням можна буде в реконструйованому фізкультурно-оздоровчому комплексі.

В Ізюмі вперше відкриють секцію плавання.

В Ізюмському фізкультурно-оздоровчому комплексі "Донець" провели реконструкцію і побудували басейн. Залишилося закінчити благоустрій території навколо. У травні всі необхідні документи планують передати до Державної архітектурно-будівельної інспекціі, щоб отримати сертифікат на введення об'єкта в експлуатацію. Про це повідомили в Харківській облраді.

"У комплексі побудований басейн і ми зможемо відкрити нову секцію — плавання, якої у нас раніше ніколи не було. Також заклад стане більш функціональним — побудований другий поверх. Точно працюватимуть секції баскетболу та волейболу, розглянемо можливість установки рингу", — розповів начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міськради Максим Стрельник.

Загальна вартість проєкту перевалила за 64 мільйони гривень, з них — понад 40 мільйонів з державного бюджету, майже 16 мільйонів — обласного, понад три мільйони — місцевого. Площа будівлі перевищує дві тисячі квадратних метрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'янам не вистачає басейнів і ковзанок

"Дуже корисний для громади проєкт, який є позитивним прикладом об'єднання зусиль і співпраці всіх рівнів влади. Упевнений, що відкриття реконструйованого комплексу стане імпульсом для розвитку фізичної культури і спорту на території Ізюмської громади, і все більше дітей і молоді долучиться до здорового способу життя", — повідомив голова Харківської облради Артур Товмасян.

Він разом з фахівцями також оглянув стан під'їзної дороги до будівлі спорткомплексу. За підрахунками, на капітальний ремонт потрібні два мільйони 400 тисяч гривень.

 

Фото: Харьковский облсовет
Фото: Харківська облрада

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.